Obje Dijital Kimdir ?

Obje Dijital 20 yılı aşkın süredir perakende ve kurumsal müşterilere çeşitli baskı hizmetleri sunan profosyonel fotoğraf firmasıdır. Yenilenen web sitemiz ile siz müşterilerimizin kolay ve pratik bir şekilde baskı hizmetini alabilmesi amaçlanmıştır.

Fotoğraflarımı Nasıl Yükleyebilirim ?

Fotoğraflarınızı objedijital.com.tr'ye yüklemek çok kolay. Fotoğraf yükleme yöntemimiz ile çok sayıda fotoğrafı hızlıca yükleyebilirsiniz. Örneğin bir veya birden fazla klasördeki çok sayıdaki fotoğrafı, uygulamamız ile yüklemeniz çok kolay. Üstelik, uygulamamız, fotoğraflarınızı ihtiyacınıza en uygun dosya boyutuna, kalite kaybına sebep olmadan dönüştürerek yüklediği için, hem fotoğraflarınız çok hızlı yüklenecektir. Fotoğraflarınız yüklemek için ilgili sayfada "Fotoğraf Seç" butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz fotoğraflarınız seçmeniz ve sonrasında "Yükle" butonuna basmanız yeterli. Uygulamamız her an fotoğraf yüklemi sürecinin hangi aşamasında olduğunu sizinle paylaşacaktır.

Yüklenen Fotoğraflar Hangi Formatta Olmalı ?

Objedijital.com.tr'ye jpg, png, gif ve bmp uzantılı imaj ve fotoğraflarını yükleyebilir ve baskı siparişi verebilirsiniz. Bunlar dışında kalan formatlar sitemiz tarafından kabul edilememektedir.

Fotoğraflar Ne Zaman Teslim Edilir ?

Saat 1'e kadar verdiğiniz fotoğraf baskı siparişlerinizi aynı gün içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyoruz. Daha sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilmektedir.

Objedijital.com.tr Nasıl Çalışır ?

Objedijita.com.tr çok kolay kullanılan bir fotoğraf baskı sitesidir. Fotoğraflarınızdan 4 adımda sipariş verebilirsiniz. Online sipariş sekmesinden fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

Sipariş Numaramı Hatırlamıyorum ; Siparişimi Nasıl Sorgulayabilirim ?

Sipariş numaranızı, sipariş sonunda sitemizden size gönderilen e-posta'nın içerisinde bulabilirsiniz. E-posta'nıza ulaşamıyorsanız, bize telefon ile ulaşıp sipariş numaranızı öğrenebilirsiniz.

Sitenizden Vesikalık Baskı Siparişi Alınıyormu ?

Objedijital.com.tr şu an için vesikalık baskısı siparişi almamaktadır.Vesikalık fotoğraf tarzında düzenlenmiş diğer boyutlardaki baskı siparişlerinide kabul edemiyoruz.

Kargo Ücretini Kim Ödüyor ? ?

Kargo ücreti müşteriye aittir. Türkiye içerisinde kargo ücreti KDV dahil 4TL'dir.Kargoları Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz.Siparişiniz kargoya verildikten sonra takibini Sipariş Sorgula sayfasını takip ederek yapabilirsiniz.

Sitenizden Filmden Banyo Ve Baskı Siparişi Oluyormu ?

Objedijital.com.tr şu an için filmden banyo ve baskı siparişi almamaktadır.

Fotoğraf Baskılarında Hangi Tip Kağıtları Kullanıyorsunuz ?

Fotoğraf baskılarımızda Fuji kağıdı kullanmaktayız. Siparişleriniz baskısını mat kağıda yapmaktayız. Parlak kağıda baskı istemeniz durumunda lütfen Ödeme Seçenekleri sayfasında Sipariş Notu bölümüne yazınız.

Üyelik Sisteminiz Bulunuyor mu ?

Sitemizde şu an için üyelik sistemi bulunmamaktadır.

Yüklenen Fotoğraflar Ne Oluyor ?

Yüklediğiniz fotoğraflarla sipariş vermeniz durumunda fotoğraflarınız 30 gün boyunca sunucumuzda saklanmaktadır. Bu süre sonunda fotoğraflarınız sunucumuzdan silinmektedir.

Kredi Kartlı ödeme Yapılabiliyor mu ?

Sistemimizde kredi kartlı ödeme yoktur.Ödemelerinizi banka yada ptt havalesi ile yapabilirsiniz.